1. The Walking Dead

  The Walking Dead

  İMDb : 7.8 6 Sezon  -   83 Bölüm

  Belki de asrın dizisi olan The Walking Dead izle insanlık tarihine yapışıp kalan dizilerden birisi. Konusu ise bir polis memurunun hastanede uyanması ile başlıyor. Rick Grimes adında ki bir polis memuru gittiği bir olayda ağır yaralanır. Bu yaralanma onun atlatacağı tarzda bir yaralanma olsa da uyanması uzun süre alacaktır. Uyandığında ise hiçbir şeyin aynı olmadığını görecektir. Dünya çok farklı bir hale gelmiş, her yeri zombiler sarmıştır. Bu garip dünyaya alışmadan önce aklına gelen şeyler vardır. Onlarda tabii ki ailesi ve sevdiği insanlar...
  The Walking Dead 9.2 / 10 8 kullanıcı oyu.
  9.2
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

      7.8   803

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: The Walking Dead
  •  İlk Yayın Tarihi: 31.10.2010
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.amctv.com/shows/the-walking-dead/
  •  Kanal: AMC
 1. Fear the Walking Dead 5.Sezon Ne Zaman Başlayacak
    6 gün Önce   15
  Fear the Walking Dead 5.Sezon Ne Zaman Başlayacak

  The Last Kingdom 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Merak Edilenler

  TCA’nın düzenlemiş olduğu basın turu kapsamında dizi hakkında önemli açıklamalar yapıldı. Etkinlikte basına yanşayan açıklamalarla Fear The Walkin Dead serisinin bir sezon daha hayatımızda olacağı kesinleşmiş oldu. 5. Sezon onayını izlenme konusunda ulaştığı ciddi rakamlar sayesinde rahat alabildi. Bu açıklamaların ardından hayran kitlesini tatlı bir bekleyiş sardı. Dizi dünyasının gündemine giren açıklamalar, efsane yapımın hayranlarıyla bir kez daha ekranlarda bulunacağını birincil ağızdan kesinleştirmiş oldu.
  Fear The Walking Dead serisinin beşinci sezonuna yaklaştığımız bu günlerde konusu hakkında tam anlamıyla detaylar verilmekten kaçınıldı. Konusu itibariyle büyük sürprizler yaşanılmayacağı da yüksek bir olasılık. 5 sezondur süregelen olaylardan yola çıkarak grubun görevini açık bir şekilde tahmin edebilmekteyiz. Amaçları hayatta kalan diğer insanları bulmak ve dünyayı içinde bulunduğu durumdan biraz daha iyi bir seviyeye getirmeye yardım etmek. Karakterimiz Morgan, bu amaca ulaşmak için oldukça kararlı. Ayrıca yardımseverlik felsefesini temel alan gruba da liderlik yapmakta. Toplumun kurtuluşa yeniden umutlanabilmesi için gerekli bir felsefeyi benimsemekteler. Bütün karakterlerimizin, başka insanlara yardım etmesinin çıkarı ise geçmişlerinden sorumlu oldukları yanlışlarını telafi etme çabası. Bu durumun vicdanlarının rahatlatılmasına izin vereceğine inanmaktalar. Fakat güven kolay kolay kazanılmayacak bir unsur olmaktadır.
  Dizinin çıkış tarihi hakkında yapım ve yayıncı firmadan henüz açıklama gelmedi ancak yapılan tahminler ışığında 5. Sezonun 2019 ‘un yaz aylarına kalmadan prömiyer yapacağı yönünde.
  The Walking Dead 10.Sezon Ne Zaman Başlayacak
    2 hafta Önce   45
  The Walking Dead 10.Sezon Ne Zaman Başlayacak

  The Walking Dead 10. sezon Onayını Aldı

  The Walking Dead genel olarak bulaşıcı bir zombi salgınından kaçmaya çalışan insanların başından geçenleri anlatmakta. Dünyada yaşam son bulmuş ve insanlar birer ikişer zombileşmeye başlamıştır. Dizide kullanılan tanım olarak ise aylaklaşmışlardır. Hastalık özellikle beyini etkilediği için sadece başlarından vuruldukları takdirde etkisiz kalabilmekteler. Zombiler önlerine çıkan hayvanları ve insanları beslenmelerinde kullanarak varlıklarını sürdürüyorlar. Sağlıklı insanları ısırdıkları an onları birer zombiye dönüştürüyorlar. Hayatta kalan grubumuz bütün bu olanlardan en az zararla etkilenmeyi isteyecek ve liderleri olarak şerif yardımcılığı görevini sürdüren Richk Grimes’ı seçecekler.

  Dizi dokuzuncu sezonunu buruk bir şekilde yayınlatmıştı. Son zamanlarda kötü süregelen gidişatları morallerini olumsuz olarak etkilemekteydi. Yedinci sezondan itibaren izlenme oranlarında büyük bir düşüş yaşandı. Sekizinci sezonda ise iyice kırılma noktasına ulaştı. Bu durumu lehlerine çevirmek isteyen yapımcılar farklı dokunuşlar yaparak çözüm arayışına girdiler.

  Yaşanılan bu kötü gidişata rağmen AMC kanalı The Walking Dead yapımına ve ekibine güvenmekte. Çünkü dizinin kısa bir süre önce Twitter hesabından yapılan paylaşımla 10. Sezon onayını aldığı duyuruldu. Elimizde somut olarak sadece bu bilgiler olsa da ilerleyen günlerde daha fazla ipucunun hayranlarla paylaşılacağı fikrindeyiz. 10. Sezonun hikayesinin de 16 bölüm üzerine oluşturulacağı tahmin ediliyor. Yeni sezonda The Whisperer ve Commonwealth’e daha çok odaklanılacak.

  Henüz çıkış tarihi ile alakalı resmi kanallardan somut bir açıklama yapılmadı. 2020’ye kalması ise yadırganmayacaktır.
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yaso 30 Ocak 2019 00:56:48

  7. Sezonu bekliyoruz ne zmn yayinlanacak?

SON EKLENEN HABERLER
Diziler artık filmlerden ayrı bir şekilde insanların zaman geçirmek için kullandığı büyük yapımlar haline geldi. Son zamanlarda ülkemizde çıkan dizilerin hep aynı konularda olması bizi aşırı derecede sıkıyor. Bu yüzden insanlar farklı arayışlar içerisine giriyor. Bunun çözümü olarak ise Yabancı Diziler izlenmeye başlandı. Bunun en büyük sebebi şüphesiz her dizinin farklı ve kendine öz bir konusunun olması. Birçok Yabancı Dizi izle bulunuyor ve bu diziler her geçen gün artıyor. Özellikle The Walking Dead, Teen Wolf, Breaking Bad, La Casa de Papel bu dizilerin arasın da en çok izlenenler diyebiliriz. Bu dizilerin yayınlanması için ise bazı dizi siteleri oluşturuluyor. Dizilerin ülkemiz televizyonlarında yayın görmemesi izleyiciyi derinden üzen durumlardan birisi. Tam bu sırada izleyicinin imdadına dizi siteleri yetişiyor. Thedizi.com adlı sitemizde bu dizi sitelerinden birisi olarak sizlere hizmet veriyor. Birçok dizinin yer aldığı sitemizde her kategoriden diziye ulaşabilirsiniz. En güzel ve en güncel dizilerin bulunduğu sitede yüksek kalitede dizileri izleyeceksiniz. Yabancı diziler ülkemizde yıllardır izleniyor ve her geçen gün biraz daha fazla izleyici kitlesine sahip oluyor. Bizde bu izlenen dizileri en iyi şekilde içerik haline getirerek siz değerli izleyicilerin önüne sunuyoruz. En yeni ve en güzel dizileri izlemek için Thedizi.com adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yabancı Dizi izle